Adresy aktywne Bitcoin Podwojone w 2020 roku: Metryka monet

Liczba aktywnych adresów Bitcoinów wzrosła o ponad 105%, wynika z nowego raportu.

Liczba aktywnych adresów Bitcoin Evolution wzrosła w tym roku o 105%.
Coin Metrics sprowadza to do inwestorów instytucjonalnych angażujących się w kryptokurrency.
Strona z danymi kryptograficznymi uważa, że rok 2021 będzie silniejszy dla Bitcoinów.
Liczba aktywnych adresów Bitcoinów wzrosła w tym roku o ponad 105%, według danych Coin Metric.

W swoim najnowszym raporcie „State of the Network“, opublikowanym dzisiaj, witryna danych kryptograficznych stwierdziła, że liczba aktywnych adresów w tym roku podwoiła się, osiągając 1,2 miliona.
Dlaczego jest to takie ważne? Jest to dowód na to, że rynek jest zdrowy. Najzdrowszy od 2017 roku. Bardziej aktywne adresy oznaczają, że więcej ludzi używa kryptokursztynu – lub przynajmniej go wykupuje.

Coin Metrics sprowadza tegoroczny sukces Bitcoinu do zalania rynku przez inwestorów instytucjonalnych, w którym utknęły Square, MicroStrategy i PayPal.

Bitcoin Widzi duży skok w ilości aktywnych adresów

Liczba aktywnych adresów na Bitcoin blockchainie wyniosła wczoraj 1,18 miliona, osiągając wysokość podobną do tej, którą widziano podczas biegu byków w 2017 roku. Jak zaznaczył Hans Hauge, szef…

„Wkrótce po tym, jak [inwestorzy instytucjonalni zainwestowali] cena Bitcoina zaczęła rosnąć“, powiedział raport. „W szybko zmieniającym się świecie, Bitcoin jest coraz częściej popierany jako zabezpieczenie przed inflacją i forma cyfrowego złota“.

Coin Metrics zauważył również, że ponad 300 mld dolarów zostało dodane do Bitcoin’a w tym roku, a liczba adresów posiadających co najmniej 0.01 BTC wzrosła o ponad 700.000.

MAKE RARE HOLIDAY NFTs
Stwórz swój własny, w 100% unikalny NFT dla swoich przyjaciół i rodziny lub zachowaj je dla siebie. Jeśli szukasz idealnego prezentu na wakacje, nie szukaj dalej.

Razem z Dekryptem

Strona dodała, że największa kryptokurcja według pułapu rynkowego będzie nadal rosła w przyszłym roku.

„Pod wieloma względami Bitcoin jest w najsilniejszej pozycji, ale zamyka się w 2020 roku“, powiedział raport. „Bitcoin jest na skraju osiągnięcia bezprecedensowej wysokości w 2021 roku.“

Zacznijmy od 2021 roku.

Kommentare sind deaktiviert.