Skip to main content

finde die Lösung

TE 3 METRYKI SUGERUJŠ, ŻE BITCOIN BUDUJE BYCZY IMPET.

Bitcoin w końcu rajdował po tygodniach flatliningu w niskich $9,000 i wysokich $8,000. W momencie pisania tego artykułu, aktywo handluje za 9.750 dolarów – najwyższą cenę od około miesiąca.
Zmienność pozostaje na niskim poziomie w skali makro, według analityków i wskaźników zmienności. Wskazuje to na to, że w najbliższym czasie aktywa będą miały silny przełom.
Starszy analityk w Into The Block, firmie zajmującej się analizą łańcuchów blokowych i danymi, twierdzi, że istnieją oznaki, że ten wybuch będzie gwałtowny.
Z perspektywy makro, Bitcoin Rush pozostaje pomiędzy skałą a twardym miejscem, mimo że jego rajd w kierunku 10.000 dolarów. Aktywa pozostają poniżej 10.000-10.500 dolarów oporu makro, ale nadal powyżej 8.500-8.800 dolarów wsparcia, które mogłyby spowodować kolejną tendencję spadkową, jeśli zostanie złamany poniżej.

Jednak analitycy zauważają, że wiele wskaźników wskazuje na to, że Bitcoin ma miejsce na wyższą pozycję.

BITCOIN MA MIEJSCE NA RAJD, PRZEWIDYWANIE METRYKI

Według Lucasa Outumuro, starszego analityka w Into The Block, „@intotheblock on-chain i wskaźniki instrumentów pochodnych sygnalizują wzrost dynamiki.“

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Graj teraz!
Outumuro podało specjalnie trzy wskaźniki, które są następujące:

Całkowita liczba adresów Bitcoinów z monetami w nich umieszczonymi osiągnęła ostatnio nowy, wszechogarniający poziom „po stagnacji przez trzy miesiące“. Metryka osiągnęła około 30,96 milionów adresów.
„Propozycja Bitcoin’a jako magazynu wartości umacnia się, ponieważ liczba długoterminowych inwestorów (hodlerów) stale rośnie przez cały rok.“ Ponad 62% wszystkich BTC w obiegu jest obecnie utrzymywanych od roku lub więcej. Jest to kluczowe dla sprawy byka, ponieważ po raz ostatni tak wiele HODLing był widziany, rynek rozpoczął rajd od 1000 dolarów do 20 000 dolarów w roku.
Bitcoin instrumentów pochodnych otwarte zainteresowanie przekroczyło nowy rekord wszech czasów, sugerując potencjalny wzrost popytu inwestorów instytucjonalnych / wolumenu.

Jak napisało Outumuro: „Całkowite otwarte zainteresowanie głównymi kontraktami typu perpetual swap przekroczyło po raz pierwszy 2,50 mld dolarów. Ponieważ cena Bitcoin’a wzrosła w tym tygodniu o 5%, otwarte zainteresowanie kontraktami typu perpetual swap wzrosło znacznie bardziej (13%), co wskazuje na prawdopodobieństwo, że inwestorzy instytucjonalni będą się długo utrzymywali“.

Wkrótce po tym, jak Ki Young Ju, dyrektor generalny Crypto Quant, wspomniał o trzech innych metrykach w łańcuchu sygnalizujących, że Bitcoin jest w tej chwili „KUPUJĄCY“.

ETHEREUM, TRAILBLAZER BYKA?
Podczas gdy ostatnie zyski i rozmach Bitcoin’a są imponujące, BTC jest zdecydowanie słabiej od Ethereum. Druga co do wielkości kryptokurcja wzrosła o około 25% tylko w ciągu ostatnich pięciu dni, po tym jak skorzystał z napływu w przyjęciu DeFi.

Analitycy twierdzą, że ta rozbieżność między Bitcoin i Ethereum sugeruje, że ta pierwsza w końcu się zjednoczy. Przecież w ciągu ostatnich lat ETH wielokrotnie doprowadziła BTC do przełomowych przełomów.

Czy Bitcoin będzie jeden do jednego toru Ethereum, czy też nie, jednak pozostaje do zobaczenia.